Kontakt
KPE spol. s r.o.
  ☎ (+420) 777 208 819
 
  V Hůrkách 1
  Praha 5, 158 00
  (Czech Republic)

QR code
 Newsletter
Košík:je prázdný
bez DPH:0.00 Kč
s DPH:0.00 Kč

Financování dodávek

V rámci standardních obchodních vztahů požadujeme u prvozákazníků nákup za hotové, nebo uhrazenou zálohovou fakturou. Při platbě v hotovosti nebo uhrazenou zálohovou fakturou dostanete slevu 2% z ceny zakázky.

Standardní doba splatnosti faktur je 14 dnů a je hlídaná. V případě jakéhokoliv zpoždění v zaplacení faktury je připočítána penalizační pokuta 250,-Kč a denně 0,5% z celkové částky až do úplného zaplacení faktury.

V rámci zvýhodněných dodavatelsko - odběratelských vztahů nabízíme našim stávajícím zákazníkům pomoc při financování  nákupu nových výrobků  platbami rozloženými do 3 měsíců od okamžiku nákupu s 2% navýšením:

Například při nákupu spoje za 150 000,-Kč je první -  35% část úhrady hodnoty spoje splatná do 7 dnů od jeho pořízení. Další - 34% úhrada hodnoty spoje je splatná do 37 dnů  a zbývající  33%  doplatek je splatný maximálně 67 dnů po nákupu. V případě nedodržení platby a absencí písemné dohody o jejím odložení je splatná celá zbývající častka ke dni následujícímu po prvním porušení sjednaných platebních podmínek. Termínem úhrady se rozumí den, kdy je platba připsána na účet dodavatele.

Momentálně nenabízíme žádné jiné způsoby financování a případné financování je na odběrateli.